Contact

Contact

Balans in Bewegen | Den Haag

Adres: Scheveningseweg 72
2517 KX Den Haag (Scheveningen)
Telefoon: 06-41115375

info@balansinbewegen.com
Rekeningnummer: NL 62 ABNA 0489395872 t.n.v. M.E. Kramer-den Dulk.

Elise Kramer: 06- 41 11 53 75
elise@balansinbewegen.com

Eveline van de Ven: 06-28 31 06 59
eveline@balansinbewegen.com

Janneke Jonkers: 06-11 60 87 88
janneke@balansinbewegen.com

Milan Absil: 06-34 58 74 68
milan@balansinbewegen.com

Lauran Zwart: 06-37 32 24 13
lauran@balansinbewegen.com

Bart Duivenvoorden: 06-20 88 13 60
bart@balansinbewegen.com

Ranjeeta Debi Tewari: 06-44 64 87 35
ranjeeta@balansinbewegen.com

kaart en routebeschrijving

Bereikbaarheid
De hoofdlocatie is gelegen aan de Scheveningseweg 72, op de eerste verdieping.

Openbaar vervoer
Tram 1 (World Forum), tram 10 (Johan deWittlaan), bus 21 (Scheveningseweg)

Auto
U kunt parkeren achter het gebouw. Let er op dat u langzaam rijdt, er is een diepe goot vlak voor de oprit.

Fiets
Uw fiets kunt u parkeren voor het gebouw in het fietsenrek.

De praktijk is niet aansprakelijk voor beschadiging of diefstal van gestalde fietsen of auto’s.

Locatie dr. Kuyperstraat 
Op deze locatie is Eveline op dinsdagmiddag en vrijdag aanwezig, we gebruiken hier de ruimte van Buutvrij Psychologen. 
Adres: Dr. Kuyperstraat 5, 2514 BA Den Haag

Locatie Duinoordschool
Op deze locatie is Janneke aanwezig, iedere woensdag. 
Adres: Prins Mauritslaan 8, 2582 LR Den Haag 

Eerste afspraak
Neem voor de eerste afspraak mee:

  • Identiteitsbewijs

  • Pas van de zorgverzekering

Openingstijden

Morgen zijn we weer geopend vanaf 08.30
Maandag: 08.30 - 21.00
Dinsdag: 8.30 - 18.00 & -
Woensdag: 08.30 - 17.00
Donderdag: 08.30 - 21.00
Vrijdag: 8.30 - 17.00

Openingstijden wisselen per therapeut. Wij willen u zoveel mogelijk van dienst zijn, toch kan het zijn dat er geen therapeut beschikbaar is op de door u gewenste tijd. We zoeken dan graag samen met u naar een oplossing!