Balans in bewegen op school

Balans in bewegen op jouw school

Balans in bewegen is werkzaam op scholen in Den Haag en Katwijk. Op de scholen behandelen onze therapeuten kinderen met motorische problematiek en een hulpvraag vanuit schoolse vaardigheden, denk aan schrijven, meedoen met de gymles en participatie bij het buiten spelen. We genieten van de samenwerking die er is met ouders, leerkrachten en ander ondersteunend personeel. Het heeft grote waarde om korte lijntjes te hebben en snel te kunnen schakelen. De drempel voor ouders om hun kind aan te melden voor therapie die binnen school plaatsvindt is vaak ook lager.

We werken op de scholen volgens het protocol ‘kinderoefentherapie binnen school’. Wil je meer weten over hulpvragen, het aanmelden of de behandeling op school? Kijk dan eens naar onze filmpjes op ons YouTube kanaal.

Wil je ook kinderoefentherapie op jouw school? Neem dan contact op met Elise. Op dit moment zijn er geen mogelijkheden om nieuwe locaties te starten maar we denken graag met je mee over andere manieren van samenwerken!

Den Haag

Algemene Hindoe Basisschool
Therapeut: Ranjeeta Debi Tewari

OBS de Zonnebloem
Therapeut: Rachel Hartmann

Openbare basisschool de Archipel
Therapeut: Milan Absil

Bernardusschool
Therapeuten: Ranjeeta Debi Tewari

Christelijke basisschool de Elout
Therapeut: Milan Absil

Eerste Nederlandse Montessorischool
Therapeut: Bart Roorda en Rachel Hartmann

Basisschool Jeroen
Therapeut: Milan Absil

Christelijke basisschool de Meerpaal
Therapeut: Milan Absil

Basisschool 't Palet
Therapeuten: Bart Roorda

Openbare basisschool de Tweemaster
Therapeut: Milan Absil

Montessorischool Valkenbos
Therapeut: Bart Roorda

Katwijk

Mr. J.J.L. van der Brugghenschool
Therapeut: Elise Kramer en Rachel Hartmann

Marnixschool
Therapeut: Rachel Hartmann

Prins Willem-Alexanderschool
Therapeut: Rachel Hartmann

OBS de Verrekijker
Therapeut: Rachel Hartmann

Willem van Veenschool
Therapeut: Rachel Hartmann

Ervaringen van scholen